خرید اینترنتی
اجاره نرم افزار Adobe Connect 9.8
دهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی : 1394/07/06

دهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی

مؤلفان و پدید آورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی توسط وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تجلیل شدند.

 

دهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی صبح یکشنبه پنجم مهر ماه با حضور علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وی در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار و از مؤلفان کتاب‌درسی با محوریت مؤلفان کتاب‌های جدیدالتألیف تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

    

                                                 

محسن جعفرآبادی دبیر دهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدید آورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی در این مراسم اظهار داشت: سازمان پژوهش و برنامه ‌ریزی آموزشی امسال 63 کتاب درسی دانش‌آموز، کتاب کار، کتاب راهنمای معلم و نرم‌افزار در قالب 28 بسته تألیف و تولید کرده است که عمدتاً مربوط به پایه پنجم و نهم است و علاوه بر آن 20 نرم‌افزار و 10 فیلم آموزشی نیز تهیه شده است و مدارس می‌توانند از آن بهره‌مند شوند؛ ضمن اینکه ویژه‌نامه رشد معلم نیز کار دیگری است که ارائه شده است.

گفتنی است جناب آقای مهندس حاتمی به عنوان مدیر عامل و نماینده شرکت مهندسی تحلیلگران نیز به عنوان یکی از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی در این همایش حضور داشتند که از طرف وزیر محترم مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

 

کلمات کلیدی

مجوزهای دریافتی شرکت :

مشتریان شرکت :