خرید اینترنتی
اجاره نرم افزار Adobe Connect 9.8

در جهان امروزی که دنیای ارتباطات لقب گرفته است، شبکه های کامپیوتری از اهمیت خاصی برخوردارند. سازمان ها، ادارات و ... جهت اتصال به این دنیای مجازی ناگذیر از داشتن شبکه های محلی(LAN) هستند. طراحی و راه اندازی این شبکه ها برای سازمان های خاص از شراط ویژه ای برخوردار بوده و علاوه بر انعطاف پذیری شبکه و پایداری آن، بحث امنیت شبکه از مهمترین بخش های آن محسوب می گردد.

                                                                                     

شاید بتوان گفت UTMها مهمترین لایه از میان لایه های امنیتی در نظر گرفته شده در سازمان ها باشند. در این میان با توجه به شرایط موجود، UTMهای سوفوس(Sophos) ارجحیت بیشتری نسبت به سایر برندها در ایران دارند. از طرفی سایبروم که یکی از محبوبترین برندها در ایران بود توسط شرکت  سوفوس(Sophos) خریداری شد که  با ترکیب فن آوری های سایبروم و سوفوس(Sophos)، نسل جدیدی از UTM ها را در آینده بسیار نزدیک میتوان مشاهده نمود.

محصولات سری SG شرکت سوفوس(Sophos) توان بیشتر، کارایی بهینه و تنوع امکانات امنیتی را برای تامین امنیت شبکه های امروزی ارائه می دهند. برای شبکه های کوچک و شعب دوردست تا شبکه های سازمانی بزرگ کشوری و جهانی، محصولات Sophos SG گزینه های مناسبی خواهند بود. تنوع مدل، توان بالای پردازش و قدرت بالای امنیتی همراه با ارائه محیط مدیریتی کاربرپسند از جمله قابلیت های سوفوس(Sophos) می باشد.

محصولات سری XG شرکت سوفوس(Sophos) امنیت بیشتر و یکپارچه تر، گزارش های آماده متنوع، قدرت و سرعت، مدیریت آسان و همزمان چند فایروال، تامین سریع امنیت با قواعد از پیش ساخته و گزارش های خودکار از کاربران را برای مدیران شبکه به ارمغان می آورد.

اطلاعات مربوط به محصولات سوفوس(Sophos):

دانلود فایل آزمایشی فایروال سوفوس سری XG

دانلود فایل آزمایشی فایروال سوفوس سری SG

UTMهای سوفوس (SOHPS) سری SG

انواع تجهیزات و امکانات جانبی UTM های  های سوفوس (SOPHOS)

تجهیزات SOPHOS RED

امکانات امنیتی  Wireless Protection سوفوس (SOPHOS)

محافظت از سرورهای وب با UTM های سوفوس (SOPHOS)

مقایسه UTM های  های سوفوس (SOPHOS) با Cisco ASA

مقایسه UTM های سوفوس (SOHPOS) با Juniper SRX

مقایسه UTM های  های سوفوس (SOPHOS) با Juniper SSG

مقایسه UTM های  های سوفوس (SOPHOS) با FortiGate

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فنی یا فروش تماس حاصل فرمایید.

تلفن:04133371441 

واحد فنی: support@ttbz.ir

واحد فروش: info@ttbz.ir

 

کلمات کلیدی

مجوزهای دریافتی شرکت :

مشتریان شرکت :