مرکز نوآوری و شتابدهی تحلیلگران

تحلیلگران تبریز

شتابدهنده تحلیلگران بهترین حامی ایده‌ها و نوآوری‌های افراد می‌باشد که دراین شتابدهنده مشاوران و منتورهای حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی همراه شما هستند.این شتابدهنده با قراردادن تمامی خدمات لازم در مسیر شتاب دهی و همچنین حمایت‌های مالی ازجمله سرمایه اولیه و منتورینگ تخصصی، می‌تواند ایده را به واقعیت تبدیل کند.

افرادی که ایده‌های خلاقانه و نوآورانه داشته باشند می‌توانند بدون نگرانی از عدم توانایی‌های فنی تخصصی، در سریع‌ترین زمان به اهداف سرمایه‌گذاری خود به مرز شکوفایی و رشد برسند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شتابدهی از طریق لینک زیر به وب سایت شتابدهنده تحلیلگران مراجعه نمایید.

تحلیلگران تبریز

معرفی شتابدهنده تحلیلگران

نوآوری و شتابدهی تحلیلگران 1

شتابدهنده تحلیلگران در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز به فعالیت‌های شتابدهی خود شروع کرد. از اهداف مهم شتابدهنده تحلیلگران بهبود اکوسیستم نوآوری و فناوری شمال غرب کشور و همچنین گسترش و شکوفایی تیم‌ها و استارتاپ‌های استان آذربایجان شرقی می‌باشد.
شتابدهنده تحلیلگران همواره در تلاش است تا از ایده‌های جدید استارتاپی، حمایت کند. تیم‌های فنی و تخصصی این شتابدهنده در پنج دپارتمان آموزش و منتورینگ، فناوری اطلاعات، صنایع خلاق، صنایع غذایی و کشاورزی و تجهیزات پزشکی به صاحبان ایده‌های نوآور کمک می‌کنند تا تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا و یا خدماتی که قصد نوآوری در آن را دارند، ارائه دهند.
در شتابدهنده تحلیلگران منتورهای باتجربه، تیم‌ها را در طول مسیر همراهی می‌کنند تا بدون هیچ‌گونه مشکلی به اهداف سرمایه‌گذاری خود برسند و ایده خود را به یک کسب‌وکار موفق تبدیل کنند.

روند رشد تیم ها و استارتاپ ها در شتابدهنده تحلیلگران

بر اساس بهترین زمان‌بندی‌های انجام‌شده توسط منتورهای تحلیلگران، تیم‌های استارتاپی و شرکت‌های دانش‌بنیان جذب‌شده، مراحل از ایده تا اجرای پروژه‌های خود را به‌صورت دقیق و بدون دغدغه انجام می‌دهند.

آگهی جذب و انتخاب اولیه

شتابدهنده تحلیلگران بر اساس برنامه سالانه خود، ۴۰ تیم، شرکت دارای ایده و دانش‌بنیان را جذب می‌کند.

دوره پیش شتابدهی و شتابدهی

به تیم‌های جذب‌شده، در دوره پیش شتابدهی خدمات مختلفی ارائه می‌شود که نهایتاً پس از ارزیابی عملکرد تیم‌ها، تیم‌های منتخب به دوره شتابدهی انتقال می‌یابند.

ارائه نهایی و جذب سرمایه‌گذاران

پس از اتمام دوره شتابدهی، بر اساس پلن های بازاریابی و کسب‌وکار ارائه‌شده برای هریک از تیم‌ها، وارد بازار شده و در جلسه‌های ارائه حاضرشده و جذب سرمایه‌گذار می‌کنند.

تحلیلگران عملکرد

دپارتمان های شتابدهنده تحلیلگران

دپارتمان فناوری اطلاعات علاوه بر خدمات کلی مانند برگزاری بوت‌کمپ‌ها و کارگاه‌های آموزشی و فنی توسط اساتید و منتورهای متخصص به جهت آشنایی با جدیدترین متدولوژی‌ها و بروزترین تکنولوژی‌های موجود، امکانات مختلفی مانند دسترسی به سرورهای قوی ارتباط با تأمین‌کنندگان مختلف قطعات و تجهیزات موردنیاز برای پیاده‌سازی طرح‌های پیچیده به‌منظور استفاده تیم‌ها، تأمین شده است تا در سریع‌ترین زمان نیازها خور را از بعد یادگیری، طراحی و پیاده‌سازی ایده‌های خود برطرف سازند که حوزه‌های فعالیت آن شامل موارد زیر می‌باشد:

با درنظرگرفتن رشد بسیار چشمگیر در حوزه‌های مختلف تولید محتوای الکترونیکی، در دهه‌های اخیر و همچنین خیز و شتاب بالای نیاز جهانی به محتوای الکترونیکی، وجود استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه که بتوانند با ایجاد نوآوری‌های خلاق و تلفیق تکنولوژی باهنر و فرهنگ‌های گوناگون، انواع محتوا را تولید نمایند، بسیار ضروری است.

لذا در این دپارتمان، با اخذ مجوزهای لازم از ارگان‌ها و سازمان‌ها مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جذب منتورهای متخصص و خلاق هنری، تأمین استودیو های مجهز و تجهیزات موردنیاز تیم‌ها، فضای لازم برای ایجاد نوآوری‌های خلاق ایجاد شده است که حوزه‌های فعالیت آن شامل موارد زیر می‌باشد:

خدمات توسعه کسب‌وکارهای نوپا در شتابدهنده تحلیلگران

شتابدهنده تحلیلگران در صنعتی مشغول به فعالیت است که وظیفه اصلی آن کمک به کسب‌وکارهای نوپا و ایده‌های نو جهت تجاری‌سازی، ورود به بازار کار و توسعه بازار آن است. هدف اصلی این شتابدهنده حمایت از ایده‌ها با قرار دادن تمامی خدمات لازمه، جهت رشد و گسترش آن‌ها می‌باشد.

فضای کار اشتراکی

ارائه فضای کار اشتراکی

ارائه امکاناتی از جمله سرورهای اختصاصی، تجهیزات کامپیوتری و تولید محتوا و اینترنت پرسرعت

تخصصی و آموزشی

کارگاه‌های تخصصی و آموزشی

گزارش تحویل موقت و گزارشات انجام هر مرحله از روند سامانه در مراحل اجرایی

مالی و اعتباری

خدمات مالی و اعتباری

سایر مستندات در صورت وجود برخی نیازمندی‌های خاص و سفارشی در مراحل طراحی

به سرمایه‌گذاران

معرفی به سرمایه‌گذاران

ایجاد بستر همکاری با صندوق‌های سرمایه و عقد تفاهم‌نامه با مناطق علم و فناوری و معرفی به نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر

بین‌الملل

خدمات بین‌الملل

معرفی تیم‌های استارتاپی در نمایشگاه‌ها و بازارهای جهانی و جذب سرمایه گذران خارجی برای هر طرح

و مشاوره

مربی‌گری و مشاوره

بررسی فرایند ورود به کسب‌وکار و مشاوره تخصصی در جهت پیشرفت در بازار و همراهی در طول مسیر شتابدهی

سرمایه‌گذاری در شتابدهنده تحلیلگران

گذاری شتابدهنده استارتاپ تحلیلگران تبریز

شتابدهنده تحلیلگران بستری سودآور برای سرمایه‌گذاری است .شما هم می‌توانید با سرمایه‌گذاری روی تیم‌های استارتاپی، سرمایه خود را چند برابر کنید.در دنیای اقتصاد، روش‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که هر شخص بر اساس تجربه، تشخیص و برسی خود به سرمایه‌گذاری در هر یک از این حوزه‌ها می‌پردازد. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری سودآور، سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌باشد که در آن سرمایه‌گذاران بر روی یک استارتاپ و یا کسب‌وکار نوپای کوچک با پتانسیل رشد بالا سرمایه‌گذاری می‌کنند. با رشد تدریجی کسب‌وکار، سرمایه شما هم در طول زمان افزایش‌یافته و در مدت‌زمان کوتاهی چند برابر می‌شود. همین‌الان می‌توانید در شتابدهنده تحلیلگران شروع به سرمایه گزاری کرده و به سودهای قابل‌توجهی دست بیابید.

با ما شتابدهنده تحلیلگران 1536x1531 1

شتابدهنده تحلیلگران همواره آماده پذیرش ایده‌های نوآورانه می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از خدمات شتابدهی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

با ما شتابدهنده تحلیلگران 1536x1531 1

مقالات