دسته ها

سامانه مدیریت آموزش (TMS) چیست؟

شاید برایتان سؤال باشد که چه چیزی می‌تواند در بهبود مدیریت دوره‌های آموزشی شما مؤثر باشد. سامانه TMS یا سامانه مدیریت آموزش می‌تواند در این حوزه برای دوره‌های آموزشی که برگزار می‌کنید مؤثر باشد. ممکن است در مورد اهمیت و ضرورت داشتن یک سامانه مدیریت آموزش (TMS) برای مدیریت مؤثر و کارآمد آموزش خود شنیده باشید؛ اما آیا همه امکاناتی که سامانه مدیریت آموزش یا سامانه LMS به شما می‌دهد را می‌دانید؟
سامانه TMS که معمولاً با LMS اشتباه گرفته می‌شود، یک سامانه و ابزاری عالی برای مدرسان و صاحبان یک موسسه آموزشی است تا با کمترین دردسر و دشواری، بتوانند مدیریت آموزشگاه یا مدیریت موسسه آموزشی خود را به دست بگیرند. بهتر است نگاهی به اعمالی که سامانه مدیریت آموزش یا سامانه TMS انجام می‌دهد و ویژگی‌هایی که این سیستم برای ارائه‌دهندگان آموزش ارائه می‌دهد داشته باشیم تا بتوانیم دریابیم که آیا سامانه TMS چیزی است که برای مدیریت موسسه آموزشی نیاز داریم؟

TMS چه‌کاری انجام می‌دهد؟

 

TMS چه‌کاری انجام می‌دهد؟

درکل سامانه مدیریت آموزش یا سامانه TMS طوری طراحی شده است که نقطه مرکزی عملیات آموزشی شما باشد. این ویژگی از سامانه TMS به شما امکان می‌دهد تا تمام جنبه‌های کسب‌وکار خود را از طریق سامانه مدیریت آموزش، مدیریت کنید. همچنین سامانه مدیریت آموزش، شمارا قادر می‌سازد تا سایر ابزارها و سامانه‌های مدنظر خود را ادغام کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید بدون نیاز به جابجایی بین ابزارها و سامانه‌های مختلف، بر کل کسب‌وکار و دوره‌های آموزشی خود نظارت کامل داشته باشید. توانایی ادغام با سامانه‌ها و ابزارهای مختلف به این معناست که هرگز توسط یک بخش از عملکرد سامانه TMS محدود نمی‌شوید و حتی می‌توانید یک سامانه و سیستم سفارشی ایجاد کنید که کل تجارت و کسب‌وکار آموزشی‌تان را متحول کند و دیگر به گزینه‌هایی احتیاج ندارید که مدیریت کسب‌وکار آموزشی‌تان را دشوار کند. پس با این حال، احتمالاً دریافتید که چرا برای مدیریت کل عملیات آموزشی خود به یک TMS احتیاج دارید. برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی بسیاری، نیاز به سازمان‌دهی و هماهنگی زیادی بین تمام تیم‌های کسب‌وکار آموزشی شما دارد. باید مطمئن شوید که کلاس‌ها در زمان مدنظری برگزار شوند یا منابع رایگان و نتایج اقداماتی که در یک کلاس درسی انجام‌شده برای مدرسان و دانش آموزان ارائه شوند و دانش آموزان نیز می‌توانند با مدرسان و استادان خود در ارتباط باشند. شما برای بهبود مدیریت آموزش خود نیاز دارید تا تمام این موارد و جزئیات دیگر را در نظر بگیرید و سامانه مدیریت آموزش (TMS) تمام این جزئیات و امکانات را در راستای مدیریت صحیح کسب‌وکار آموزشی خود و کاهش اتلاف زمان و خطای انسانی ارائه داده است. یک سامانه مدیریت آموزش، ، تمام اطلاعات دوره‌های آموزشی شمارا در یک مکان جمع می‌کند، بنابراین مدیریت آن برای شما و برای کل تیم شما آسان‌تر می‌باشد و به‌جای بارگذاری اطلاعات موسسه آموزشی شما در مکان‌های مختلف، همه‌چیز در سامانه TMS ذخیره می‌شوند و نیازی به هدر دادن زمان برای جمع‌آوری اطلاعات موردنیاز خود ندارید.

TMS با چه ویژگی‌هایی ظاهر می‌شود؟

 

TMS با چه ویژگی‌هایی ظاهر می‌شود

سامانه مدیریت آموزش با عملکردهای متفاوتی ارائه می‌شود و در اینجا می‌خواهیم که به عملکردهای شگرف سامانه LMS بپردازیم.
یک سامانه متفاوت دیگر به نام سامانه مدیریت دوره (CMS) به شما امکان می‌دهد دوره‌های خود را به‌صورت آنلاین مستقیماً از TMS خود منتشر کنید. این بدان معناست که نیازی به تلف کردن زمان برای ویرایش در دو مکان ندارید و وب‌سایت شما همیشه کاملاً به‌روز خواهد بود. همچنین به این معنی است که می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را مستقیماً از طریق وب‌سایت خود بفروشید و پرداخت‌های آنلاین را بپذیرید. همچنین یک CRM برای ذخیره تمام جزئیات مشتری، مشتری بالقوه، مشتری قبلی، کارکنان و فروشنده شما در سامانه مدیریت آموزش استفاده شود و این بدان معناست که همه جزئیات تماس شما همیشه به‌راحتی پیدا می‌شود و تیم شما می‌تواند مطمئن باشد چراکه از داده‌های صحیح در کسب‌وکار آموزشی خود استفاده می‌کند.
یک سامانه گزارش دهی با سامانه مدیریت آموزش شما مرتبط می‌شود و بدان معنی است که می‌توانید هر یک از داده‌هایی را که در سامانه مدیریت آموزش خود وارد کرده‌اید، بدون هیچ کار اضافه و اتلاف وقتی برای تیم خود فوراً گزارش دهید و حتی پس از تنظیم گزارش‌های خود، همیشه در زمان واقعی به‌روزرسانی می‌شوند و زمانی که آن‌ها را باز می‌کنید جدیدترین نسخه داده‌ها را نمایش می‌دهند.
یک سامانه مدیریت یادگیری (LMS) نیز به شما امکان می‌دهد تا آموزش الکترونیکی را به‌آسانی به دانش آموزان خود ارائه دهید.
یک سیستم فروش به شما این امکان را می‌دهد تا تمامی سرنخ‌ها و فروش‌های خود را ردیابی کنید و یک گردش کار فروش ایجاد کنید که نحوه عملکرد تیم شمارا منعکس کند. عملکرد بازاریابی به شما امکان می‌دهد تا کارهایی مانند ایجاد فرم‌های متفاوت در وب‌سایت خود یا استفاده از یک مرکز پیام برای رسیدگی به سؤالات مشتری انجام دهید.

چگونه TMS می‌تواند موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه شود؟

 

TMS می‌تواند موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه شود

هدف اصلی سامانه مدیریت آموزش، صرفه‌جویی در کسب‌وکار آموزشی شما در زمان و هزینه است. شما باید بتوانید از یک سامانه مدیریت آموزش استفاده کنید تا بتوانید کارهای بیشتری را در همان زمان و با همان تعداد کارمند انجام دهید. شما می‌توانید بسیاری از کارهای خسته‌کننده و تکراری را به سامانه مدیریت آموزش بسپارید تا آن را انجام دهد.

صرفه‌جویی در زمان
با استفاده از سامانه مدیریت آموزش یا سامانه TMS می‌توانید از یک ویژگی ارتباط خودکار برای خودکار کردن ایمیل‌های استاندارد خود برای دانش آموزان خود استفاده کنید. بعد از اینکه محتوا را نوشتید و رویداد راه‌اندازی را تنظیم کردید، ایمیل از طریق سامانه مدیریت آموزش بدون نیاز به ورودی بیشتر از طرف تیم شما، هنگام راه‌اندازی ارسال می‌شود.
همچنین با سامانه مدیریت یادگیری می‌توانید برخی از ابزارهای موردعلاقه خود را ادغام کنید. این عمل به این معنی است که می‌توانید همه‌چیز را از یک مکان به‌جای ورود و خروج از مکان‌های مختلف مدیریت کنید.
ادغام وب‌سایت خود با سامانه مدیریت آموزش به این معنی است که شما نیازی به به‌روزرسانی تمام اطلاعات خود در چندین جا ندارید، زیرا اطلاعات همیشه از سامانه مدیریت دوره شما در زمان واقعی استخراج می‌شود.
کارکنان از سراسر کسب‌وکار می‌توانند اطلاعات خود را مستقیماً وارد سامانه LMS کنند. به‌عنوان‌مثال، مربیان می‌توانند سوابق حضوروغیاب را مستقیماً وارد کنند نه اینکه آن‌ها را برای تیم مدیریت آموزش ایمیل کنند که سپس باید اطلاعات را به‌صورت دستی در سیستم حضوروغیاب شما وارد کند.

صرفه‌جویی در پول
در سامانه مدیریت آموزش می‌توانید با تیمی که دارید، کارهای بیشتری انجام دهید، بنابراین نیازی به استخدام کارکنان جدید نیست.
یک سامانه مدیریت آموزش عملکرد تعدادی از سیستم های دیگر را دارد که ممکن است در حال حاضر به طور جداگانه برای آن‌ها پول پرداخت کنید، به این معنی که می‌توانید برای انجام بیشتر وظایف خود به یک سیستم بروید و در صورت‌حساب‌های نرم‌افزاری ماهانه صرفه‌جویی کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *