دسته ها

سامانه مدیریت آموزش بی دردسری بسازید

دنبال ایجاد سامانه مدیریت آموزش یا سامانه LMS برای توسعه و رشد کسب‌وکار آموزشی خود هستید؟ این یک راهنمای تنظیم شده برای ساخت سامانه مدیریت آموزش سفارشی شما می‌باشد.
روش سنتی آموزش و یادگیری در حال حاضر منسوخ شده است. این عصر راه‌حل‌های آموزش الکترونیک آنلاین است. همچنین، سامانه مدیریت آموزش (سامانه LMS) با استاندارد جدید «کار از خانه» برجسته شده بود، تغییری که با همه‌گیری جهانی COVID-۱۹ برای ما ایجاد کرد.
امروزه تقریباً هر کسب‌وکار خاص صنعت از نیروی جدیدترین پیشرفت‌ها استفاده می‌کند. علاوه بر این، کسب‌وکارهای آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در همین راستا، اگر در نظر دارید که چگونه یک سامانه مدیریت آموزش یا سامانه LMS ایجاد کنید، ما شما را در این زمینه کمک می‌کنیم. این راهنما به شما در ساخت یک سامانه مدیریت آموزش کمک می‌کند که مطمئناً قلب مشتریان را به دست می‌آورد.

سامانه مدیریت آموزش (سامانه LMS) چیست؟

مدیریت آموزش سامانه LMS چیست؟ 1
یک سامانه مدیریت آموزش (LMS) هوشمند، پروژه‌های معتبر دشوار را روان‌تر می‌کند. چنین سامانه‌ای ردیابی و جزئیات را برای سازمان‌ها ساده‌تر از هر زمان دیگری در حافظه اخیر می‌کند. به همین ترتیب، انتقال مثال‌ها، دوره‌ها و آزمون‌های پیشرو کاملاً ساده‌تر شده‌اند.
تائید ایده، گام اولیه‌ای است که هنگام ساختن یک سامانه مدیریت آموزش یا همان سامانه LMS تحت وب اعمال می‌کنیم. ادامه ساختن یک ایده بدون اطلاع از ارزش آن در بازار می‌تواند به‌شدت برای کسب‌وکار آموزشی مضر باشد.
بنابراین چه نوع اطلاعاتی را می‌توانیم بگوییم که هنگام تائید طراحی برای ایجاد یک سامانه مدیریت آموزش داریم؟ این مرحله نیازمند تحقیقاتی است که هم تحقیقات آماری و هم تحقیقات صنعتی را در بر می‌گیرد. از طریق تحقیقات آماری در مورد چگونگی ایجاد راه‌حل‌های آموزش الکترونیکی آنلاین، ما به اعداد خاصی به‌صورت آنلاین نگاه کردیم تا میزان موفقیت چنین سایتی را تضمین کنیم. همچنین، با تحقیقات مبتنی بر صنعت، استفاده متفاوت از یک سامانه مدیریت آموزش را بررسی کردیم و ما باید پیامدهای این تحقیق را کشف کنیم.
در طول این بیماری همه‌گیر، تقاضا برای سامانه مدیریت آموزش افزایش یافته است و کسب‌وکارهای مختلف از چنین سایت‌هایی به طرق مختلف استفاده می‌کنند.

۳ صنعت برتری که از سامانه مدیریت آموزش استقبال کرده‌اند

صنعت برتری که از سامانه مدیریت آموزش استقبال کرده‌اند 1

طبیعی است که بخش آموزش یا مونتاژ، روند پلتفرم‌های یادگیری آنلاین را بپذیرد و به تعداد مزایا فکر کند. در هر صورت، چند سرمایه‌گذاری شگفت‌انگیز وجود دارد که از این فناوری به روشی خاص استفاده می‌کنند.

۱. سامانه مدیریت آموزش و مهمان‌نوازی
اخیراً به دلیل نیاز این صنعت به رعایت دستورالعمل‌های انطباق، بازار سامانه LMS در مهمان‌نوازی کاربران بسیار توسعه یافته است. سامانه مدیریت آموزش در مهمان‌نوازی کاربران باید به دستورالعمل‌های انطباق شدید که با امنیت و ایمنی مشتری مشخص شده است، پایبند باشد.

۲. IT LMS و رشد کسب‌وکار در یادگیری
کسب‌وکار بر پایه فناوری اطلاعات همواره آماده پذیرش و هماهنگی پیشرفت‌های جدید بوده است و بنابراین، غیرمنتظره است که آن‌ها از ماژول‌های آموزش الکترونیکی برای آماده‌سازی و ارتقای مهارت نمایندگان نیز استفاده می‌کنند.
درواقع، سامانه مدیریت آموزش شرکتی برای مدتی مورد توجه بوده است. همه این‌ها با توجه به‌سادگی و بهره وری آن در آموزش کارکنان، نظارت بر پیشرفت آن و کمک به سازمان‌ها برای پیشبرد توانایی‌های کارگران خود برای شکست سخت‌ترین رقابت در تجارت است.

۳. بازده خوب سامانه مدیریت آموزش (سامانه LMS) با صنعت بیمه
ماژول یادگیری مینیاتوری و مدیر تصاویر ویدیویی سامانه مدیریت آموزش به کسب‌وکار بیمه کمک می‌کند تا به طور قابل توجهی رشد کند. همه‌گیری، تغییرات زیادی در کسب‌وکار ایجاد کرده است و با یک سامانه مدیریت آموزش قوی برای پلتفرم بیمه، می‌توان این پیشرفت‌ها را به روشی برتر مدیریت کرد.
شرکت‌های بیمه در حال ارائه آموزش‌های بهتر به نمایندگان با چنین بستری هستند. پیوستن سامانه LMS یا سامانه مدیریت آموزش در داخل کسب‌وکار نیز به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بازار برتر جهانی را به دست آورند.

شروع کردن با ایجاد یک طرح و پروژه برای سامانه مدیریت آموزش

هنگامی‌که این ایده تائید شد، ما حول مرحله بعدی متمرکز می‌شویم تا یک سامانه مدیریت آموزش ایجاد کنیم که در حال برنامه ریزی است. از تجربه ما، می‌توانیم به شما قول بدهیم که یک برنامه همه‌جانبه کلیدی برای هر نوع توسعه مؤثر است و توسعه سامانه مدیریت آموزش مورد خاصی نیست.
در حال حاضر، طرح یا پروژه باید به چه نوع سوالاتی رسیدگی کند؟ در اینجا لیستی از سوالاتی است که ما دنبال می‌کنیم، با این حال می‌توانید بسته به مصاحبه سؤالات جدیدی انجام دهید.
سؤالات مختلفی در مورد طراحی و توسعه سامانه مدیریت آموزش وجود دارد. با وجود این، با مشاوره قانونی، این پلتفرم می‌تواند حتی روان‌تر باشد و داده‌های بیشتری را برای این کار ارائه دهد. علاوه بر این، هرچه داده‌های بیشتری داشته باشید، تعامل بهتر خواهد بود.

۷ ویژگی حیاتی سامانه مدیریت آموزش

 

ویژگی حیاتی سامانه مدیریت آموزش 1

هنگامی‌که ما یک طراحی خوب برنامه ریزی شده داریم، مرحله بعدی برای ساخت یک سامانه مدیریت آموزش بدون هیچ‌گونه آمادگی، مرتب سازی عناصر خواهد بود. این فهرست نقطه به نقطه باید متداول‌ترین ویژگی‌ها را بگنجاند، درست مانند برخی از عناصر استثنایی که پلتفرم را جدا می‌کند.

۱. سازنده دوره
یادآوری هدف اولیه، به عنوان مثال، آموزش قانونی به نمایندگان یک الزام غیرقابل انکار است. با استفاده از آن، می‌توانید هر یک از دروس حیاتی را بسازید، چه دروس خاص یا آزمونی که می‌توانید با استفاده از این مؤلفه انجام دهید.

۲. اعتباربخشی یا پیگیری مهارت
آموزش نمایندگان فوق العاده است اما در هر صورت چگونه می‌توان برای عملکرد آن‌ها ارزش قائل شد؟ بدون یک جزء ردیابی بصری مشروع، تخمین توانایی‌ها و آموزش کارگران غیرقابل تصور است. علاوه بر این، به همین دلیل است که سامانه مدیریت دوره آموزشی به عنصر ردیابی نیاز دارد.

۳. آموزش ناهمزمان با سامانه مدیریت آموزش
این جزء سامانه مدیریت آموزش به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا با سرعت خودشان یاد بگیرند. بدیهی است که ارائه آموزش به نمایندگان شما دقیقاً مشابه نشان دادن دانش‌آموزان کم مطالعه در یک مدرسه ابتدایی نیست. به این ترتیب، رفتن به سخنرانی‌ها یا کلاس‌های با زمان ثابت واقعاً برای کارگران امکان پذیر نیست.

۴. راه‌حل‌های آموزش الکترونیکی آنلاین موبایل
مشتریان مختلف از ابزارهای مختلف استفاده می‌کنند و به همین دلیل است که ما به انعطاف‌پذیری پلتفرم توجه بیشتری داریم. دانش‌آموزان باید این گزینه را داشته باشند که دوره‌ها را از ابزارهای مورد علاقه خود بگذرانند. برجسته کردن عملکردهای تلفن همراه در اینجا یک ضرورت مطلق است. این عنصر زمانی مفید است که شخصی تصمیم بگیرد در یک روز غیرفعال در یک سمینار شرکت کند.

۵. ویدئو کنفرانس
در حال حاضر و دوباره مواد مطالعه کافی نیست. شاید یک کارمند یا یک دانش‌آموز نیاز داشته باشد که یک به یک با مربی تعامل داشته باشد. درواقع، پیام‌ها و برگه‌های اطلاع رسانی وجود خواهد داشت. در هر صورت، ویژگی کنفرانس ویدیویی یک ضرورت مطلق است که باید برای توسعه سامانه مدیریت آموزش هوشمند خود به خاطر بسپارید.

۶. گیمیفیکیشن
درکل تمرین مداوم و بدون سرگرمی طاقت‌فرسا است. برای اینکه سامانه مدیریت آموزش واقعاً جذاب باشد، این سامانه باید از گیمیفیکیشن استفاده کند.
واضح است که موضوع دوره با آن ساده‌تر نمی‌شود. با این حال، روند آموزش و یادگیری ساده‌تر خواهد شد. گیمیفیکیشن دانش‌آموزان را محبوس نگه می‌دارد. علاوه بر این، تضمین می‌کند که آن‌ها می‌توانند ماژول‌ها را با سرعت بیشتری در کنار افزایش انطباق پوشش دهند.

۷. یادگیری اجتماعی
دادن تجربه بومی به دانش‌آموزان، معیار یادگیری عمومی را بهبود می‌بخشد. با استفاده از این عنصر، دانش‌آموزان می‌توانند با یکدیگر در مورد هر نقطه یا بی نظمی صحبت کنند.
تحقیقات مختلف نشان داده است که یادگیری اجتماعی یک رویکرد بسیار موفق برای به دست آوردن دانش مفید جدید است. در طول این خطوط، هنگام ایجاد یک سامانه مدیریت آموزش، باید این مؤلفه را درنظر داشته باشید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *