مرکز آموزش های تخصصی تخته وب

آموزش های تخصصی تخته وب

باتوجه‌به گسترش آموزش‌های آنلاین در تمامی حوزه‌های علوم و بهبود اثربخشی آموزش‌های الکترونیکی در روند یادگیری، تخته وب در تلاش است که با همکاری تمامی مراکز علمی و تخصصی، محصولات آموزشی منعطف، متناسب با نیازهای روز و بر اساس آخرین استانداردهای آموزش الکترونیکی، تولید و در اختیار مخاطبان قرار دهد.
تخته وب باهدف آسان‌سازی روند یادگیری برای تمامی اقشار جامعه شروع به فعالیت نموده و باعث افتخار مجموعه خواهد بود که بتواند بخشی از دغدغه‌های آموزش‌های الکترونیکی کشور را برطرف سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش‌های مجازی و تخته وب می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

آموزش های تخصصی تخته وب

معرفی سامانه تخته وب

سامانه تخته وب

شرکت شتاب‌دهنده و دانش‌بنیان مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران با استفاده از توان علمی و فنی مهندسان و متخصصین خود و با درنظرگرفتن مواردی مانند بهره‌وری بالا در آموزش، کاهش استرس‌های ناشی از آموزش‌های حضوری، داشتن تمرکز بالای یادگیرنده حین آموزش و قابلیت انتقال حجم بالای اطلاعات آموزشی در حداقل ترین زمان ممکن، به راه‌اندازی سامانه آموزشی تخته وب اقدام نماید که رساله اصلی آن، ارائه و تولید آموزش‌های الکترونیکی در بالاترین سطح تخصصی است.
تخته وب در تلاش است که با همکاری تمامی مراکز علمی و تخصصی، محصولات آموزشی منعطف، متناسب با نیازهای روز و بر اساس آخرین استانداردهای آموزش الکترونیکی، تولید و در اختیار مخاطبان قرار دهد. تخته وب یک سامانه آموزشی پیشرفته و کاملاً بروز بوده که تمامی اقشار جامعه می‌توانند از آن بهره‌مند شده و در جهت رشد و پیشرفت علم و دانش خود از آن استفاده کنند.
مجموعه تخته وب بستری مهیا کرده است که تمامی آموزشگاه‌های فعال در تمامی زمینه‌ها بتوانند به‌راحتی از سامانه بهره جسته و تمامی روندهای آموزشی خود را در این سامانه به‌راحتی انجام دهند و دیگر نیازی به راه‌اندازی سامانه‌هایی با هزینه‌های بالا به جهت برگزاری دوره‌های مجازی خود، نداشته باشند.

خدمات سامانه تخته وب

آنلاین

آموزش آنلاین

برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی تخصصی و بروز در زمینه‌های مختلف برای افزایش مهارت و دانش

آفلاین

آموزش آفلاین

ارائه دوره‌های آفلاین و فیلم‌های ضبط شده جهت یادگیری افرادی که امکان شرکت در آموزش‌های آنلاین را ندارند

های آنلاین

سمینار های آنلاین

برگزاری سمینارهای آموزشی و تخصصی با حضور اساتید برجسته و اشخاص سرشناس در حوزه‌های مختلف

جامع مدیریت آموزشگاه

سامانه جامع مدیریت آموزشگاه

اگر شما مدیر آموزشگاه، مدرسه و یا هر مجموعه آموزشی هستید دیگر نگران مدیریت آموزشی خود نباشید. باتوجه‌به هزینه‌های بالای سیستم‌های مدیریت آموزشی، سامانه آموزشی تخته وب با دارابودن مجوز آموزشگاه نوع ب بستری نوآورانه برای شما در نظر گرفته است. آموزشگاه‌های نوع الف شامل آموزشگاه‌هایی است که کلاس‌ها به‌صورت حضوری در آن‌ها برگزار می‌شود؛ اما آموزشگاه‌های نوع ب شامل وب‌سایت‌ها و سامانه‌های آموزشی است که به‌صورت آنلاین هستند. آموزشگاه‌های نوع ب به آموزشگاه یار نیز معروف هستند؛ زیرا که در بسیاری از موارد آموزشی به آموزشگاه‌های حضوری یاری‌رسانی می‌نمایند.
سامانه آموزشی تخت وب با فراهم‌کردن سامانه مدیریت آموزش جامع باعث سهولت در فرایند آموزشی شده است که این خدمات شامل تمامی امکانات از آموزش آنلاین، آموزش آفلاین، سمینارهای آموزشی و سیستم مدیریتی می‌باشد. مزیت این خدمات در آن است که مدیران می‌توانند به‌جای خرید از یک سامانه پرهزینه، تنها با پرداخت یک‌پنجم هزینه آن صاحب تمامی خدمات چنین سامانه‌هایی می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام آموزشگاه خود در تخته وب از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دپارتمان های تخصصی

های تخصصی

مجموعه تخته وب باتوجه‌به حوزه فعالیت خود که ارائه آموزش‌های الکترونیکی تخصصی، با استفاده از متدولوژی‌های نوین آموزشی می‌‌باشد، سعی خود را بر آن دارد که تمامی استانداردهای نهادها و انجمن‌های فعال کشور در حوزه آموزش‌های الکترونیکی را دریافت نماید.
در راستای بهبود اهداف آموزش‌های الکترونیکی و تخصصی سازی تمامی مطالب ارائه شده در محصولات تولیدی مجموعه تخته وب، دوره‌ها و مطالب در هفت دپارتمان اصلی ارائه می‌گردند که بر اساس نیازهای مراکز علمی و تخصصی و همچنین مخاطبان، محتوای علمی دوره پیشنهادی، با همکاری اساتید و کارشناسان دپارتمان مربوطه، ارزیابی و بازبینی علمی شده و در نهایت توسط تیم مجرب تولید محتوای آموزشی، روند استانداردسازی و تولید صورت می‌پذیرد.

های تخصصی

همکاری با مجموعه تخته وب

با مجموعه تخته وب

مجموعه تخته وب باتوجه‌به حوزه فعالیت خود که ارائه آموزش‌های الکترونیکی تخصصی، با استفاده از متدولوژی‌های نوین آموزشی می‌‌باشد، سعی خود را بر آن دارد که تمامی استانداردهای نهادها و انجمن‌های فعال کشور در حوزه آموزش‌های الکترونیکی را دریافت نمایید. در ادامه برخی از مجوزها و انجمن‌هایی که تخته وب در آن عضو می‌باشد، ارائه می‌گردد.

با مجموعه تخته وب

تیم‌های تخته وب

آموزش و محتوای علمی

تیم آموزش و محتوای علمی

این تیم شامل مدیران گروه هر دپارتمان می‌باشد که دوره‌های آموزشی را از لحاظ بعد علمی و آموزشی کنترل نموده و سرفصل‌های منتخب و استاندارد شده بر اساس کاربردهای فنی و تخصصی موردمطالعه و ارزیابی قرار می‌دهند. هدف این تیم ایجاد دوره‌های تخصصی و کاربردی و متناسب با نیازهای روز شرکت‌ها و مخاطبین دوره‌های آن می‌باشد.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی

این تیم شامل افراد متخصص در حوزه فنی و مهندسی می‌باشد که وظایف آنها برطرف نمودن تمامی مشکلات کاربران محترم سامانه می‌باشد و هرگونه نیازها و مشکلات کاربران را دراسرع‌وقت پاسخگویی و برطرف می‌سازند. کاربران می‌توانند در صورت نیاز با واحد پشتیبانی تماس گرفته و برای حل مشکل خود از متخصصان هر حوزه از خدمات کمک بگیرند.

فنی و تخصصی تولید محتوا

تیم فنی و تخصصی تولید محتوا

این تیم شامل متخصصین و کارشناسان فنی و آموزشی می‌باشد که از اهداف آنها متناسب‌سازی روند آموزش دوره‌ها بر اساس نیازمندی‌ها و استانداردهای محتواهای آموزشی بر اساس سرفصل‌های ارائه شده توسط تیم آموزشی می‌باشد که سعی و تلاش آنها بهبود و تسریع روند آموزش و ارائه هرچه بهتر و تخصصی‌تر دوره‌ها در تولید آنها می‌باشد.

تخته وب

وب

تخته وب یکی از بهترین سامانه‌های آموزش مجازی بوده و در این زمینه با استفاده از سابقه چندین‌ساله خود توانسته است که به کاربران خود بهترین خدمات آموزشی ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌های آموزش مجازی و تخته وب می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

وب

مقالات