دپارتمان نرم افزار و اپلیکیشن

دپارتمان نرم افزار و اپلیکیشن شرکت تحلیلگران

نرم افزار ها و اپلیکشین ها از پرکاربرد ترین موارد در دنیای دیجیتال می باشد که داشتن این امکانات برای یک شرکت، مزیت و برتری خوبی به شمار می رود. شرکت تحلیلگران در راستای نرم افزار و اپلیکشین، خدمات قابل توجهی را ارائه می دهد.

سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی

مدیریت یادگیری الکترونیکی 2

سامانه LMS سیستمی است که تمامی نیازهای آموزشی سازمان‌ها را به‌صورت الکترونیکی و اینترنتی برطرف می‌کند. با داشتن سیستم LMS می‌توان تمامی فعالیت‌های آموزشی سازمان‌ها را به‌صورت اینترنتی انجام داد.

با استفاده از این سیستم دیگر نیازی به حضور فیزیکی همه کاربران در یک محل نیست و یا سازمان‌ها و نهادهایی که در سراسر ایران شعبه‌ای ندارند می‌توانند یک برنامه آموزشی یکتا ایجاد کنند.
علاوه‌برآن دانشجویانی که در شهرستان‌ها زندگی می کنند، می‌توانند از همان کیفیت و همان کلاس درس برگزار شده در تهران استفاده کنند و زمان استاد و فراگیران برای رفت‌وآمد و حضور در کلاس تلف نمی‌شود و همچنین منابع بسیاری از طریق اینترنت، می‌توانند بین اساتید و دانشجویان جابه‌جا شوند و در کنار آن در سیستم LMS امکان تصحیح آنلاین تکالیف و نمرده دهی آنلاین وجود دارد.

مدیریت یادگیری الکترونیکی 2
مدیریت یادگیری الکترونیکی 1 1 1

مدیریت نظارت و کنترل بر روند پیشرفت اهداف آموزشی، ارائه دادن منابع آموزشی به مخاطبان دوره‌ها و همچنین برپایی آزمون‌ها و کلاس‌های آنلاین تماماً بایستی در سامانه مدیریت آموزش‌های الکترونیکی به دلیل یکپارچگی و جامع بودن این سامانه صورت پذیرد تا بتوان حجم بالایی از اطلاعات را مدیریت نمود.
تیم فنی و برنامه‌نویسی شرکت تحلیلگران توانسته است باتجربه چندین‌ساله خود، سامانه LMS بومی و داش بنیان خود را طراحی نماید به‌طوری‌که در این سامانه تمامی استانداردهای آموزشی قابل‌اجرا بوده و متناسب با نیازهای مراکز آموزشی و علمی پیاده‌سازی شده است.

سوالات متداول

شرکت تحلیلگران با ایجاد بهترین و به‌روزترین زیرساخت‌ها و امکانات باعث یک ایجاد تجربه کاربری خوب به هنگام استفاده از این سامانه می‌شود.

این سامانه باعث کاهش هزینه‌ها و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت می‌شود.

با تکمیل فرم موجود در پایین صفحه می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

سامانه وب کنفرانس و کلاس آنلاین

وب کنفرانس و کلاس آنلاین 1

سیستم مدیریت وب کنفرانس یا همان وبینار در ابعاد مختلف امکان انجام جلسات، آموزش‌ها و ارتباطات را با ناچیزترین امکانات و تنها با استفاده از یک دستگاه هوشمند نظیر لپ‌تاپ، کامپیوتر، موبایل، تبلت و همچنین با دسترسی به اینترنت مهیا می‌کند.
پیشرفت تکنولوژی اینترنت و امکانات سمعی بصری در زمینه‌های متفاوت لزوم ایجاد بستری مهم برای ایجاد ارتباط مطمئن و راحت و قابل‌دسترس از همه دستگاه‌های هوشمند را به‌صورت سمعی و بصری ایجاب کرده است تا دانشجویان، دانش‌پژوهان، پزشکان و اساتید به‌آسانی و بدون توجه به موقعیت و فواصل جغرافیایی به تبادل دیتاها به شکل صوتی و تصویری بپردازند.

وب کنفرانس و کلاس آنلاین 1
کنفرانس و کلاس آنلاین copy e1668341686506

با توجه اهمیت روزافزون کاهش هزینه‌های اجرا و فرصت ازدست‌رفته و همچنین افزایش بهره‌وری حاضران در جلسات و کلاس‌های حضوری، استفاده از سامانه وب کنفرانس و کلاس‌های آنلاین بهترین راهکار ارائه شده می‌باشد که با استفاده از این سامانه در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به راه‌اندازی و انجام پشتیبانی‌های لازم این سامانه اقدام می‌نمایند.
در این راستا شرکت تحلیلگران با ایجاد بستری مناسب، تمامی امکانات لازم برای برگزاری وب کنفرانس و کلاس آنلاین فراهم کرده است.

سوالات متداول

این سامانه‌ها از سرعت زیادی برخوردار بود و بدون قطعی اتصال می‌باشند.

این سامانه‌ها با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین امکانات موجود، پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران می‌باشد.

از طریق فرم پایین صفحه می‌توان از تمامی امکانات این سامانه استفاده کرد.

سامانه آزمون آنلاین

آزمون آنلاین 2

سیستم آزمون آنلاین یک روش مبتنی بر فناوری برای ساده‌سازی فعالیت‌های امتحانی مانند تعریف الگوهای امتحانی با بانک‌های سؤالات، تعیین زمان امتحان، انجام امتحانات با استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه یا کامپیوتر به شیوه‌ای بدون نیاز به کاغذ است.
سیستم آزمون آنلاین جایگزینی برای روش‌های قدیمی امتحانات با استفاده از کاغذ و خودکار است که نسبت به آموزش های حضوری مقرون‌به‌صرفه‌تر است. در سامانه آزمون آنلاین داوطلبان می‌توانند با استفاده از لپ‌تاپ، کامپیوتر یا دستگاه همراهی با مرورگر برای امتحان حاضر شوند و نتایج آزمون را فوراً بعد از آزمون مشاهده کنند. هدف اصلی یک سامانه آزمون آنلاین و نرم‌افزار تصحیح آزمون، انجام امتحانات به‌صورت خودکار است. در این روش، علاوه بر اینکه در زمان ارزیابی صرفه‌جویی می‌شود؛ بلکه نتایج سریع‌تری نیز ارائه می‌گردد.

آزمون آنلاین 2
آزمون آنلاین 1

برگزاری آزمون در حداقل زمان، اعلام سریع نتایج و آنالیز دقیق آنها یکی از نیازهای هر مجموعه آموزشی می‌باشد.
سامانه آزمون آنلاین طراحی شده توسط تیم برنامه‌نویسی شرکت تحلیلگران، دارای امکانات مختلفی از جمله گزارش‌گیری‌های مختلف، بانک سؤالات و تولید آزمون‌های تصادفی، امکان طراحی سؤالات با تنوع بالا، اعمال محدودیت‌های تکرار و پیش‌آزمون‌ها می‌باشد که تمامی نیازهای یک مجموعه آموزشی را برای برگزاری آزمون‌های آنلاین برطرف می‌نماید.
این سامانه یکی از به‌روزترین و کامل‌ترین سامانه‌های آموزشی بوده قابل‌استفاده در تمامی مجموعه‌های علمی و آموزشی می‌باشد که می‌توان با استفاده از آن از مزایای آزمون آنلاین بهره‌مند شد.

سوالات متداول

تحلیلگران با قراردادن تمامی امکانات و تکنولوژی‌ها، باعث ورود کسب‌وکار به دنیای مجازی جدیدی می‌شود.

زیرا باتوجه‌به پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین مزایای قابل‌توجه این سامانه استفاده از آن برای تمامی مراکز آموزشی ضروری می‌باشد.

برای استفاده از خدمات سامانه آزمون آنلاین می‌توانید از طریق فرم موجود در پایین صفحه اقدام کنید.

طراحی گیم و بازی های رایانه ای

گیم و بازی های رایانه ای 2

طراحی بازی به معنای داشتن یک چشم‌انداز وسیع و سپس استفاده از مهارت‌های فنی برای رسیدن به آن است. یکی از خصوصیات طراح بازی دارابودن توانایی درک عملکرد عناصر مختلف در یک بازی و درک دلایل این عملکرد می‌باشد. همه چیز از گیم‌پلی بازی گرفته تا مکانیک‌های مشخص آن، از چالش‌ها تا طراحی مراحل و جریان داستان باید برای وجود داشتن توجیه خود را داشته باشند و دقیقاً درک و پی‌بردن به این دلیل و توجیه، کار طراح بازی است.
طراحی مکانیک‌های بازی، آفرینش شخصیت‌ها، تست محصول، تصمیم‌گیری درباره در و نمایه‌های بازی، ارائه تضمین جهت رساندن بازی به استانداردهای لازم از نظر کیفی و محتوایی، بررسی خطاهای مربوط به انیمیشن‌ها، گیم‌پلی، صدا و سبک هنری و همکاری با تیم تبلیغاتی همه از جمله وظایف یک طراح بازی خوب می‌باشد.

گیم و بازی های رایانه ای 2
گیم و بازی های رایانه ای 1

یکی از حوزه‌های پرکاربرد طراحی بازی، آموزش می‌باشد. بازی‌ها تأثیر و بازدهی بیشتری روی افراد دارند؛ زیرا که امروزه با گسترش تکنولوژی بیشتر افراد در دستگاه‌های هوشمند (موبایل و لپ‌تاپ) خود یک بازی نصب شده برای سرگرمی دارند و علاوه‌برآن افرادی که در سنین پایین‌تری قرار دارند تمایل بیشتری به بازی دارند. پس بازی‌ها فرصت مناسبی جهت استفاده در آموزش می‌باشد.
تیم طراحی گیم شرکت تحلیلگران با استفاده از روش‌های جدید و تیم سناریونویسی مجرب و طراحان حرفه‌ای، تولید آموزش‌هایی بر اساس گیم (Gamification) را با بهترین محیط گرافیکی و بر اساس سناریو های مختلف برای سازمان‌ها و مراجع علمی انجام می‌دهد.

سوالات متداول

باتوجه‌به محدوده بازه سنی کاربران، می‌توان گفت که بازی‌ها تأثیر و بازدهی زیادی را بر روی افراد دارند.

مدت‌زمان تولید بازی باتوجه‌به تعداد مراحل، سبک بازی و نوع ساختار آن بین ۲ الی ۶ ماه متغیر است.

ابتدا باید فرم موجود در پایین صفحه تکمیل شده و سپس منتظر تماس کارشناسان جهت کسب اطلاعات بیشتر باشید.

طراحی نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن های موبایل

نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن های موبایل 1

باتوجه‌به اهمیت روزافزون نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها امروزه هر سازمانی برای معرفی بهتر خود به سایر ارگان‌ها یا سایر افراد جامعه قطعاً به یک سیستم نرم‌افزار تحت وب و اپلیکیشن مناسب نیاز دارد تا بتواند کسب‌وکار خود را بهبود ببخشد. از طرف دیگری این موارد باعث می‌شود که مشتریان جدیدی یا افراد به مجموعه کسب‌وکار اضافه شده و باعث ایجاد پل درآمدزایی در این راستا می‌شود.
علاوه‌برآن وجود یک سیستم نرم‌افزاری نشانه‌ی معتبر و به روز بودن آن شرکت است. افرادی که بخواهند سازمان یا مجموعه خود را بهبود و رونق ببخشند، اختصاص یک سیستم نرم‌افزاری و اپلیکیشنی با استانداردهای روز به مجموعه خود یکی از سودمندترین روش‌ها می‌باشد.

نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن های موبایل 1
نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن های موبایل 2

باتوجه‌به اهمیت روزافزون استفاده از نرم‌افزارها در دوران جدید و عصر ارتباطات، داشتن یک پایگاه اطلاعاتی برای هر مجموعه از جمله نیازهای اساسی می‌باشد تا مخاطبان هر چه سریع‌تر از رویدادها و اخبار مجموعه آگاه شده و یک راه ارتباطی محکم و پایداری بین مجموعه و مخاطبان ایجاد گردد. به کمک وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل می‌توان این پایگاه اطلاعاتی را ایجاد نمود.
تیم برنامه‌نویسی شرکت با همراهی متخصصین خود، آمادگی دارد تا اپلیکیشن‌های موبایل و انواع مختلف سایت‌های فروشگاهی و پورتال‌های خبری شخصی و شرکتی را با استفاده از CMS اختصاصی خود بر اساس آخرین استانداردها طراحی و پیاده‌سازی نمايد.

سوالات متداول

در شرکت تحلیلگران با همکاری متخصصین این حوزه نرم‌افزارها با بهترین کیفیت و به‌روزترین تکنولوژی‌ها ساخته می‌شوند.

امکانات و ساختار اپلیکیشن از عوامل تأثیرگذار در مدت‌زمان هستند که این زمان بین ۲ الی ۹ ماه متغیر است.

از طریق فرم موجود در پایین صفحه و تکمیل آن می‌توان اولین قدم برای شروع همکاری را طی کرد.

فرم درخواست

متخصصین و برنامه نویسان شرکت تحلیلگران در زمینه های مختلف بازی سازی ، طراحی اپلیکیشن و برگزاری وب کنفرانس آماده ارائه خدمات می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست، فرم زیر را تکمیل کنید.

مقالات