دپارتمان شبکه و امنیت

دپارتمان شبکه و امنیت شرکت تحلیلگران

شبکه و امنیت از موارد مهم برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ می‌باشد و با گذشت زمان و گسترش تکنولوژی اهمیت این موضوع بیشتر می‌شود. دپارتمان شبکه امنیت تحلیلگران با پیشگام بودن در این حوزه، خدمات متنوعی را برای مشتریان خود به عمل‌آورده است.

طراحی پیاده سازی و مدیریت شبکه

پیاده سازی و مدیریت شبکه 2

شبکه بخشی مهم و ستون اصلی همه کسب‌وکارها بوده و امروزه طراحی و پیاده‌سازی شبکه بر اساس استانداردهای روز یکی از نیازهای اصلی و دغدغه هر سازمان و هر ارگانی می‌باشد.
استفاده از شبکه‌های کامپیوتری امروزه در بیشتر کسب‌وکارها و شرکت‌های نوپا و بزرگ دیده می‌شود. این شبکه‌ها تأثیر زیادی در نگه‌داری اطلاعات و استفاده از آن‌ها در محل کار دارند. به همین دلیل، راه‌اندازی و استفاده از آن اهمیت زیادی برای شرکت‌ها دارد. اما در کنار استفاده از آن‌ها مدیریت شبکه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
پس می‌توان نتیجه گرفت که هر کسب‌وکار، نیازمند داشتن یک شبکه ایمن و بروز است.

پیاده سازی و مدیریت شبکه 2
پیاده سازی و مدیریت شبکه 1

متخصصان تیم شبکه شرکت تحلیلگران، سایت سازمان‌ها را باتوجه‌به نیازها، امکانات، و کمبودهای موجود آنها را برسی نموده و مدیریت شبکه‌ها را بر اساس مطالعات تخصصی و متناسب با درخواست‌های اجرایی آنان انجام می‌دهند. این خدمات شامل موارد ذیل می‌باشد .

سوالات متداول

این کار توسط کارشناسان و متخصصین شبکه تحلیلگران با بالاترین کیفیت و بهترین ساختار انجام می‌شود.

این سامانه باعث کاهش هزینه‌ها و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت می‌شود.

با تکمیل فرم موجود در پایین صفحه می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

ارزيابی و صدور گواهی امنیتی نرم افزار

و صدور گواهی امنیتی نرم افزار 1

باتوجه‌به توسعه روزافزون محصولات و خدمات حوزه فضای تبادل اطلاعات و به‌کارگیری گسترده آنهـا در زیر ساخت‌های حیـاتی، حساس و مهم کشور، تأمین امنیت زیرساخت‌ها، سازمان‌ها و نهادهـای کشـور موضـوع بسـیار مهمی به شمار می‌رود؛ زیرا تبادل اطلاعات و تهدیدات امنیتی در فضای تولید به طور روزافزون اتفاق می‌افتند.
واضح اسـت کـه استفاده از خدمات، محصولات و آزمایشگاه¬‌هایی که صلاحیت خدمات امنیتی دارند، باعث ارتقای امنیـت شـبکه ملـی شده و از ضررهای احتمالی به وجود آمده از به‌کارگیری محصولاتی ناامن هستند، پیشگیری خواهد شد. مرکز مدیریت راهبـردی افتا و سازمان فناوری اطلاعات با فعالیت مشترک در کنار هم ارزیابی امنیتی و ارائه گواهی را برعهده دارند.

و صدور گواهی امنیتی نرم افزار 1
و صدور گواهی امنیتی نرم افزار 2

امروزه به علت اهمیت بالای امنیت اطلاعات، بسیاری از سازمان‌ها در صدد آن هستند تا نرم‌افزارهایی که مورداستفاده قرار می‌دهند، از نظر امنیتی مورد بررسی قرار گیرد تا نقاط ضعف امنیتی این نرم‌افزارها شناسایی شده و ریسک استفاده از آنها برای سازمان تاحدامکان کاهش یابد.
تیم ارزیابی امنیتی شرکت تحلیلگران جهت ارائه گواهی امنیتی، نرم‌افزارهای موردنظر از جنبه‌ها و استانداردهای مختلف امنیتی مورد بررسی قرار داده و نهایتاً گزارش ارزیابی امنیتی در اختیار شرکت تولیدکننده نرم‌افزار قرار می‌گیرد و پس از اطمینان از ارفع آسیب‌پذیری‌ها و مشکلات امنیتی، گواهی امنیتی صادر می‌شود.

سوالات متداول

شرکت تحلیلگران با استفاده از مجوزها و کارشناسان توانمند خود به ارزیابی و صدور گواهی امنیتی می‌پردازد.

نرم‌افزارهایی که بتوانند از طرف شرکت تحلیلگران گواهی امنیتی دریافت کنند، نشان‌دهنده دارابودن امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران است.

با استفاده از فرم موجود در پایین صفحه می‌توان جهت دریافت گواهی امنیتی اقدام نمود.

مشاوره و پیاده سازی مديريت امنيت اطلاعات

و پیاده سازی مدیریت امنیت اطلاعات 2

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) راهکاری مدیریتی برای ایجاد، پیاده‌سازی و استقرار، نظارت و بازنگری و نگهداری و بهبود امنیت اطلاعات در سازمان است.
باگذشت چندین سال از استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان‌های مختلف کشور که هریک با دلایل خاص خود نظیر ارتقای امنیت اطلاعات، پیروی از برنامه‌های کلان کشوری و قوانین بالادستی و یا افزایش اعتماد و اطمینان مشتریان و ذی‌نفعان خود قدم در این مسیر نهاده و در حال حاضر چالش‌های بزرگی در این حوزه وجود دارد.
شرکت تحلیلگران به‌عنوان شرکت پیشرو در این عرصه تلاش نموده است با ایجاد راهکاری بومی، عوامل مؤثر بر استقرار اثربخش این سیستم مدیریتی را شناسایی نموده و به همراه ابزارهای موردنیاز برای سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی در این حوزه فعالیت نماید.

و پیاده سازی مدیریت امنیت اطلاعات 2
و پیاده سازی مدیریت امنیت اطلاعات

باتوجه‌به گسترش تهدیدات امنیتی و افزایش آمار نفوذ به وب‌سایت و سامانه‌های مختلف در کشور، موضوع امنیت اطلاعات از اهمیت بسیار حیاتی در سازمان‌ها برخوردار است. این در حالی است که بسیاری از سازمان‌ها از تجهیزات امنیتی در سطوح مختلف شبکه استفاده می‌نمایند.
لذا ضروری است به موضوع امنیت اطلاعات با رویکردی سیستمی توجه خاصی شود. تیم پیاده‌سازی امنیت اطلاعات شرکت تحلیلگران با تحلیل کاستی‌ها و ارزیابی اولیه، طراحی سیستم، پیاده‌سازی، نظارت و بازنگری و نگهداری و بهبود سیستم مدیریت امنیت اطلاعات آماده ارائه خدمات به سازمان‌ها می‌باشد.

سوالات متداول

مشاوران و کارشناسان باتجربه امینت اطلاعات تحلیلگران، تمامی اطلاعات لازم جهت مدیریت صحیح امینت اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

استفاده از این خدمات باعث افزایش امنیت در حین مدیریت اطلاعات شده و کاربران را از آسیب‌های هکرها در امان نگه می‌دارد.

از طریق فرم موجود در پایین صفحه می‌توانید از تمامی خدمات مشاوره و پیاده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات تحلیلگران استفاده کنید.

فرم درخواست

شرکت تحلیلگران  با طیف گسترده‌ای از انواع، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل آماده ارائه خدمات حوزه شبکه امنیت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست ، فرم زیر را تکمیل کنید.

مقالات