دپارتمان آموزش های الکترونیکی

دپارتمان آموزش های الکترونیکی شرکت تحلیلگران

آموزش‌های الکترونیکی یکی از حوزه‌های مهم در زمینه آموزش و یادگیری می‌باشد که نیاز به آن‌همه روزه در روبه‌رشد است. در راستای آموزش‌های الکترونیکی متخصصان شرکت تحلیلگران در حوزه های مختلف آماده خدمات‌رسانی می‌باشد.

واحد تولید محتوای الکترونیکی

محتوای الکترونیکی 2

با گسترش تکنولوژی و افزایش تعداد کاربران وسایل الکترونیکی مانند موبایل، تبلت و لپ‌تاپ محتوای الکترونیکی یکی از پر طرف‌دارترین نوع محتوا می‌باشد. تولید محتوای الکترونیکی به دلیل جذابیت و تأثیرگذاری زیاد بر رو مخاطب، همواره مورد استقبال مجموعه‌های علمی و آموزشی بوده و محتوای الکترونیکی نقش مهمی را برای آن‌ها ایفا می‌کند.
در تولید محتوای الکترونیکی معیارهای مختلفی وجود دارد که رعایت آن باعث افزایش بازدهی و جذب مخاطب شده و در برخی از موارد باعث یادگیری و فهم بهتر مسائل برای کاربران می‌شود.
امروزه مراکز علمی و آموزشی بسیاری از تولید محتوای الکترونیکی استفاده می‌کنند و بر همین اساس کاربران گسترده‌ای را به خود اختصاص داده‌اند.

محتوای الکترونیکی 2
محتوای الکترونیکی 1

در این واحد، باکیفیت‌ترین و به‌روزترین محتواهای الکترونیکی با استفاده از استانداردهای به‌روز و با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و بر اساس استانداردهای SCORM و Tin Can API و بر پایه خروجی‌های مختلفی از جمله ویدئویی، Html و سایر خروجی‌های مدنظر تولید و به مخاطبان ارائه می‌شود .
محتوای تولید شده در شرکت تحلیلگران بازدهی قابل‌توجهی را داشته و همواره باعث جذب مخاطبان زیادی برای مجموعه‌های مختلف شده است.
این واحد با تیم کارشناسان متخصص خود، تمامی نیازهای تولید محتوای آکادمیک و محتواهای فنی و کاربردی موردنیاز مجموعه‌های علمی، آموزشی و انتشارات را برطرف می‌سازد.

سوالات متداول

با همکاری طراحان و گرافیست‌های ماهر در این زمینه، محتوای الکترونیکی با بهترین کیفیت تولید می‌شود.

باتوجه‌به تعداد و همچنین پیچیدگی طرح خواسته شده زمان تقریبی تولید محتوا بین ۲ تا ۱۴ روز متغیر می‌باشد.

برای درخواست تولید محتوا در شرکت تحلیلگران می‌توانید از طریق فرم موجود در پایین صفحه اقدام کنید.

واحد گرافیک و انمیشین

و انیمیشن 1

انیمیشن‌ها به دلیل ساختار ساده و جذاب، موردتوجه افراد در سنین مختلف شده و بر روی آن‌ها تأثیرگذار است که همین علت باعث شده است تا اشخاص زیادی به این حوزه روی‌آورند .
به‌عنوان‌مثال صاحبان کسب‌وکارها از انیمیشن برای تبلیغات، سازمان‌ها و نهادها برای آگاهی و اطلاع‌رسانی و مراکز علمی برای اهداف آموزشی استفاده می‌کنند.
در حالت کلی نه‌تنها انیمیشن بلکه طرح‌های گرافیکی جذابیت بیشتری برای مخاطبین داشته و تأثیرگذاری زیادی بر آن‌ها دارد. در مباحث گرافیکی می‌توان بدون هیچ‌گونه محدودیتی با به‌کارگیری خلاقیت در طرح‌ها، خواسته مشتری را برآورده کرده و باعث افزایش بازدهی شد.
گرافیک تنها به طراحی انیمیشن و طرح‌های کارتونی ختم نشده و حوزه‌ای بسیار گسترده می‌باشد که با استفاده از هرکدام از شاخه‌های گرافیکی می‌توانیم بر روی مخاطبان تأثیرگذار باشیم.

و انیمیشن 1
و انیمیشن 2

در واحد گرافیک و انیمیشن تحلیلگران با استفاده از خلاقیت و مهارت‌های هنری گرافیست‌ها و طراحان مجموعه تولید و منتشر می‌شود.
انیمیشن ها و طرح های گرافیکی تولید شده در تحلیلگران همواره مورد استقبال مخاطبان در گروه های سنی مختلف بوده و بازدهی زیادی را به همراه داشته است.
تیم فنی و تخصصی تشکیل‌یافته از سناریونویسان، طراحان گرافیک و انیماتورهای حرفه‌ای واحد گرافیک و انیمیشن، بر اساس تکنیک‌های به‌روز اقدام به تولید در کلاس‌های انیمیشن و موشن‌گرافیک در فضاهای دوبعدی و سه‌بعدی می‌نماید و توانایی تولید پروژه‌های آموزشی، سریالی و تبلیغاتی در حجم‌های بسیار بالا را دارا می‌باشد.

سوالات متداول

بر اساس نظر کارفرما انیمیشن و طرح‌ها ممکن است ۲ بعدی یا ۳ بعدی باشد.

باتوجه‌به مدت‌زمان ویدئو و همچنین کاراکترهای استفاده شده در آن، مدت تولید بین ۷ الی ۳۰ روز متغیر می‌باشد.

از طریق فرم موجود در پایین صفحه می‌توانید اطلاعات خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان تحلیلگران باشید.

واحد واقعیت مجازی

مجازی 1

همان‌طور که از نامش پیداست، این فناوری امکان تجربه جهانی مجازی را برایمان فراهم می‌کند که وجود فیزیکی ندارد. در واقع، واقعیت مجازی به معنای شبیه‌سازی محیط‌های مختلف با کمک فناوری‌های کامپیوتری است.
در دنیای مجازی، کاربر به‌جای ارتباط و تعامل با افراد و اشیا که به‌صورت فیزیکی هستند، به‌صورت مجازی درون محیط قرار می‌گیرد و به‌جای تماشای صفحه‌ی نمایش در مقابل خود، در دنیای سه‌بعدی غوطه‌ور شده و با آن تعامل برقرار می‌کنند.
این فناوری با ادغام ابزارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری عمل می‌کند که در کنار هم به کاربر این امکان را می‌دهند که در دنیای مجازی، غرق شود. این اتفاق به حدی واقعی انجام می‌شود که بعضی اوقات تشخیص دنیای واقعی و مجازی برای کاربران، سخت است.

مجازی 1
مجازی 2

علاوه بر بازی و سرگرمی، از واقعیت مجازی در زمینه‌های مختلف کسب‌وکاری استفاده می‌شود و شرکت‌ها و صاحبان برند به فعالیت در می‌پردازند؛ زیرا که با گسترش تکنولوژی و گذر زمان استقبال از واقعیت مجازی روزبه‌روز در حال افزایش است.
امروزه آموزش‌های فنی و کاربردی که باتوجه‌به شرایط و امکانات محیط واقعی، نیازمند میزان بالایی از امکانات و تجهیزات بوده و یا اینکه نیازمند تکرار و تمرین‌های بسیاری می‌باشند، با استفاده از متدهای نوین آموزشی واقعیت مجازی از جمله AR،VR MR قابل شبیه‌سازی می‌باشند و دانش‌پذیران بر اساس استانداردها و قوانین دنیای واقعی که در نرم‌افزار شبیه‌ساز، توسط متخصصین تیم واحد واقعیت‌های مجازی شرکت اعمال می‌گردد، آموزش‌های موردنیاز را با تکرار و رسیدن به حد متعارف دریافت می‌نمایند.

سوالات متداول

تحلیلگران با قراردادن تمامی امکانات و تکنولوژی‌ها، باعث ورود کسب‌وکار به دنیای مجازی جدیدی می‌شود.

تحلیلگران با همکاری متخصصین حرفه‌ای در این زمینه، باعث پیشرفت و گسترش کسب‌وکار با استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند واقعیت مجازی می‌شود.

با تکمیل فرم مجود در پایین صفحه می‌توانید از تمامی خدمات این حوزه بهره‌مند شوید.

واحد مشاوره و مدیریت فضای مجازی

1 1 1536x1497 1

مدیریت و مارکتینگ از موارد مهم در یک کسب‌وکار اینترنتی می‌باشد. یکی از عوامل تأثیرگذار بر روی یک کسب‌وکار اینترنتی که برای خود وب‌سایت دارند، سئو کردن وب‌سایت می‌باشد. سئو (SEO) یا بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی انجام می‌دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.
با سرمایه‌گذاری بر روی سئو می‌توان باعث افزایش بازدید و سایت شده و در نتیجه باعث افزایش فروش و رونق کسب‌وکار شد. در کنار سئو باید مسائل مدیریتی کسب‌وکار نیز رعایت شود که برای اطمینان از صحت مدیریت، به یک مشاور در این زمینه نیازمند هستیم.

1 1 1536x1497 1
2

حضور فعال و هدفمند و با برنامه‌ریزی دقیق در فضای مجازی یکی از روش‌های کارآمد و پربازده جهت افزایش میزان فروش و معرفی خدمات، محصولات و اهداف سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. امروزه میزان اثرگذاری فضای مجازی بر روی مخاطبان هدف از جمله اصول اصلی بازاریابی و جذب مشتریان می‌باشد.
مشاوران و گروه دیجیتال مارکتینگ تحلیلگران می‌توانند با تبلیغات و بازاریابی‌های حرفه‌ای باعث افزایش بازدهی یک وب‌سایت شده و فروش آن را افزایش دهند و علاوه‌برآن تیم SEO و مدیریت فضای مجازی شرکت با همکاری افراد حرفه‌ای و باسابقه در زمینه مشاوره، طراحی و مدیریت فضای مجازی آماده انجام تمامی خدمات در این حوزه می‌باشد.

سوالات متداول

متخصصین شرکت تحلیلگران با همراهی در زمینه‌های مختلف مانند مارکتینگ و سئو، می‌توانند باعث رشد کسب‌وکار بشوند.

تحلیلگران با همکاری متخصصین حرفه‌ای در این زمینه، باعث پیشرفت و گسترش کسب‌وکار با استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند واقعیت مجازی می‌شود.

جهت همکاری و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق فرم پایین صفحه اقدام نمایید.

فرم درخواست

شرکت تحلیلگران با متخصصان حوزه آموزش‌های الکترونیکی، در زمینه‌های تولید محتوا، گرافیک و انیمیشن، واقعیت مجازی و مشاوره و مدیریت فضای مجازی آماده ارائه خدمات می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست، فرم زیر را تکمیل کنید.

مقالات