شرکت مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران

شرکت شتابدهنده و دانش‌بنیان مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران، یک شرکت خصوصی با ماهیت فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۸ توسط تیم فنی و متخصص در این زمینه، شروع به کار نموده و اکنون صاحب افتخارات بسیاری در حوزه شبکه و امنیت، تولید محتوای الکترونیکی، آموزش‌های الکترونیکی، مجازی‌سازی و پردازش ابری می‌باشد.

شرکت تحلیلگران

درباره تحلیلگران

آیکون ارزیابی و صدور گواهی امنیتی نرم افزار

این شرکت افتخار حضور در جمع پیشگامان عرصه آموزش الکترونیکی را در سطح کشور داشته و با پشتوانه دانش و تجربه، به عنوان مرکز تخصصی فناوری اطلاعات سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی، در سال های اخیر بستر ساز آموزش های الکترونیکی در کشور عزیزمان ایران بوده و در جهت توسعه ظرفیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه ها، ادارات و موسسات توانسته است پروژه های مختلفی را در زمینه های مربوطه طراحی و پیاده سازی نماید و گامی بلند در نشر علم و دانش و شکستن انحصار جغرافیایی آن و همچنین ایجاد فرصت های برابر آموزشی بردارد. سامانه جامع مدیریت آموزش سریر محصول دانش بنیان شرکت تحلیلگران می باشد که با یکپارچه سازی، تمامی نیاز های آموزش های ( حضوری، آفلاین و آنلاین) مراکز آموزشی را برطرف می نماید.

آیکون ارزیابی و صدور گواهی امنیتی نرم افزار
و پیاده سازی مدیریت امنیت اطلاعات

شرکت تحلیلگران فعالیت های خود را در سه دپارتمان اصلی؛ آموزش های الکترونیکی، نرم افزار و اپلیکیشن، شبکه و امنیت دسته بندی نموده و با ایجاد ارتباط میان این دپارتمان ها توانسته است به بهترین نحو نیاز های مشتریان خود را برطرف سازد.ین شرکت مفتخر به اخذ امتیاز شتابدهنده و دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پروانه نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد، شرکت تحلیلگران عضو انجمن یادگیری الکترونیکی ایران، دارای پروانه فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دارای پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) و گواهینامه سرممیزی ISMS از PECB کانادا می باشد، همچنین این شرکت مفتخر به اخذ تندیس و لوح تقدیر از وزیر محترم آموزش‌وپرورش در دهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی شده است.

آیکون مدیریت شبکه 1

شرکت تحلیلگران در سال ۱۳۹۶ طی تفاهم‌نامه‌ای با منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی عهده‌دار تأسیس و راه‌اندازی پردیس تولید محتوای ربع رشیدی شد. مهندسان و متخصصان این شرکت بعد از دو سال تلاش مداوم این پردیس را مطابق با استانداردهای به‌روز دنیا آماده کردند تا این پردیس بتواند بخشی از نیازهای دانشگاهی و فرهنگی کشور را تأمین کند. پردیس محتوای الکترونیکی ربع رشیدی در مرداد ماه ۱۳۹۸ رونمایی و به‌طور رسمی آغاز به کار کرده است.
تمامی فعالیت‌های دپارتمان‌های شرکت مطابق با آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز و استانداردهای موجود و بر اساس نیاز بومی کشور طراحی، تولید و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. باعث افتخار مجموعه تحلیلگران است که بتواند به بهترین نحو ذره از نیازهای آموزشی کشور عزیزمان را برطرف نماید.

آیکون مدیریت شبکه 1

چشم‌انداز شرکت تحلیلگران

شرکت تحلیلگران 1

شرکت دانش‌بنیان تحلیلگران با چشم‌انداز بهبود و کمک هرچه بیشتر به گسترش دانش فنی و دستیابی به تکنولوژی‌های نوین در اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات استان آذربایجان شرقی در حوزه‌های شبکه و امنیت، محتوای الکترونیکی و طراحی سامانه های تحت وب و اپلیکیشن ها تخصصی، از طریق جذب نخبگان و مهندسان فعالیت های خود را انجام می دهد.

شرکت تحلیلگران 1
شرکت تحلیلگران

یکی از چشم‌اندازهای مهم و اصلی شرکت تحلیلگران ایجاد ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در سطح کشور و بهبود ارائه خدمات آموزشی از طریق ارائه سامانه جامع مدیریت آموزشی و تولید محتواهای الکترونیکی مانند گیم‌های آموزشی و محتواهای استاندارد آکادمیک با بهترین و بالاترین سطح کیفی و محتوایی، است. از جمله دیگر چشم‌اندازهایی که شرکت دانش‌بنیان تحلیلگران برای خود ترسیم نموده است، ایجاد سامانه‌های نوین با متدولوژی‌های جدید است که جوابگوی نیازهای آموزشی در آینده باشند تا کشور عزیزمان به جهت ارائه‌دهنده سامانه‌های بروز آموزشی، در ترازهای اول دنیا بدرخشد.

اهداف و مأموریت‌های اصلی

مجوز ها و پروانه ها

تحلیلگران مجوزها و پروانه ها 1
تحلیلگران مجوزها و پروانه ها 1
تحلیلگران مجوزها و پروانه ها